2013. február 25., hétfő

Bejelentés

Sziasztok!
Tudom, megígértem, hogy jön az új rész, de nem:| Elég zűrös most az életem. Többnyire, ha leülök, hogy írjak, akkor se tudok jól teljesíteni. Vagyis eddig se voltam megelégedve magammal, de most még egy picit se érzem elviselhetőnek. Nagyon sokszor írtam újra a következő részt, de egyszer akartam publikálni, olyan szar lett. Szóval most egy kis szünet következik, de ígérem, hogy nagyon izgalmasan folytatom majd! Azért is jó, hogy hosszabb ideig ülök  a részek felett, mert akkor minőségibb és izgalmasabb lesz. Ígérem, hogy megéri várni a következő részre! És tudom, hogy a tökötök tele van már az ígérgetéseimmel, de nagyon igyekszem. Gondolkodtam már azon is, hogy abbahagyom, de tudom, hogy sokan nagyon szívesen olvassák közületek a blogom. Remélem, hogy nem pártoltok el a blogomtól a szünet miatt.
Köszönöm, hogy megértetek.
Saci
ui.: Bocsánat a szóismétlésért.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése