Megkaptuk a blog első díját, aminek nagyon örülök. Köszönöm Sophie! <3 :) Ja, és 1 komi kell még ahhoz, hogy felrakjam az új részt!:)
Szabályok:
-Írj magadról 11 dolgot-Válaszolj 11 kérdésre
-Írj 11 kérdést
-Küldd tovább a díjat
11 dolog magamról:
- Van egy 3 éves Welsh terrierem, Bátor.
- Kedvenc adóm az MTV Music, mert egy csomó Ed Sheeran-t, Little Mixet, Rita Ora-t és 1D-t leadnak.
- Fürdés közben szoktam kitalálni a blog folytatását:D
- Kicsit kiakaszt, hogy mindenkire rá kell írnom, hogy kommentet írjon, pedig (úgy vettem észre), hogy szeretitek. Csak lusták vagytok.
- Amikor új részt írok vagy 1D-t hallgatok vagy csak az MTV Music-ot:)
- 8. osztályba járok.
- Kedvenc tantárgyam az angol és a magyar.
- Nem szeretem a matekot.
- Amikor mérges vagyok valakire, bömböltetem a TMH-ot és az UAN-ot.
- Szeretem a sárgarépát:DD
- Mi vett rá a blogolásra? Olvastam egy pár fanfiction-t és úgy gondoltam, hogy kipróbálom magam az írásban.
- Mi adott ihletet az íráshoz? Ugyanez.
- Ha egy napra valamelyik híres ember bőrébe bújhatnál, ki lenne az? Danielle Peazer, mert nagyon jól táncol és Liam barátnője. Rögtön visszakövetnék egy csomó magyar directionert és magamat twitteren.
- Van háziállatod? Ha igen milyen? Kutyám, gőtém. Welsh terrier és kínai tűzhasú.
- Csak hobbiként írsz vagy van komolyabb terved is az írással? Hobbi, de talán majd újságíró szeretnék lenni.
- Jelen pillanatba van e olyan srác aki tetszik? Bitch please, nem csalom meg az öt férjem:DDD
- Ha kívánhatnál hármat mi lenne az? 1.kívánhassak mindennap egyet, 2.kijussak nyáron Londonba, 3.és hogy rendben legyen minden:)
- Mi a legnagyobb álmod? Huu, nem tudom.
- Ha felnőtt leszel, mivel szeretnél majd foglalkozni? Olyan született feleség, amelyik otthon ül:D
- Milyen filmeket nézel szívesen? Vígjáték.
- Mi volt a legjobb hír amit valaha kaptál? Passz.
- Mi a kedvenc tantárgyad?
- Melyik a kedvenc együttesed?
- Kedvenc filmed?
- Van háziállatod?
- Olvastad már a Szent Johanna Gimit?:DDD
- Kedvenc színészed?
- Kedvenc kaja?
- Kedvenc pia?
- Sportolsz valamit?
- Melyik városban laksz?
- Hanyadikos vagy?
Neki küldeném tovább<3 :):
ONE DIRECTION or the reality?
Köszönöm, pusszantalak!!! :)
VálaszTörlés