2012. december 18., kedd

Díj

Sziasztok!
Megkaptuk a blog első díját, aminek nagyon örülök. Köszönöm Sophie! <3 :) Ja, és 1 komi kell még ahhoz, hogy felrakjam az új részt!:)


 Szabályok:
-Írj magadról 11 dolgot
-Válaszolj 11 kérdésre
-Írj 11 kérdést
-Küldd tovább a díjat

11 dolog magamról:
  • Van egy 3 éves Welsh terrierem, Bátor.
  • Kedvenc adóm az MTV Music, mert egy csomó Ed Sheeran-t, Little Mixet, Rita Ora-t és 1D-t leadnak.
  • Fürdés közben szoktam kitalálni a blog folytatását:D
  • Kicsit kiakaszt, hogy mindenkire rá kell írnom, hogy kommentet írjon, pedig (úgy vettem észre), hogy szeretitek. Csak lusták vagytok.
  • Amikor új részt írok vagy 1D-t hallgatok vagy csak az MTV Music-ot:)
  • 8. osztályba járok.
  • Kedvenc tantárgyam az angol és a magyar.
  • Nem szeretem a matekot.
  • Amikor mérges vagyok valakire, bömböltetem a TMH-ot és az UAN-ot.
  • Szeretem a sárgarépát:DD
11 kérdésre, 11 válasz:
  • Mi vett rá a blogolásra? Olvastam egy pár fanfiction-t és úgy gondoltam, hogy kipróbálom magam az írásban.
  • Mi adott ihletet az íráshoz? Ugyanez.
  • Ha egy napra valamelyik híres ember bőrébe bújhatnál, ki lenne az? Danielle Peazer, mert nagyon jól táncol és Liam barátnője. Rögtön visszakövetnék egy csomó magyar directionert és magamat twitteren.
  • Van háziállatod? Ha igen milyen? Kutyám, gőtém. Welsh terrier és kínai tűzhasú.
  • Csak hobbiként írsz vagy van komolyabb terved is az írással? Hobbi, de talán majd újságíró szeretnék lenni.
  • Jelen pillanatba van e olyan srác aki tetszik? Bitch please, nem csalom meg az öt férjem:DDD
  • Ha kívánhatnál hármat mi lenne az? 1.kívánhassak mindennap egyet, 2.kijussak nyáron Londonba, 3.és hogy rendben legyen minden:)
  • Mi a legnagyobb álmod? Huu, nem tudom.
  • Ha felnőtt leszel, mivel szeretnél majd foglalkozni? Olyan született feleség, amelyik otthon ül:D
  • Milyen filmeket nézel szívesen? Vígjáték.
  • Mi volt a legjobb hír amit valaha kaptál? Passz.
11 kérdés tőlem:
  • Mi a kedvenc tantárgyad?
  • Melyik a kedvenc együttesed?
  • Kedvenc filmed?
  • Van háziállatod?
  • Olvastad már a Szent Johanna Gimit?:DDD
  • Kedvenc színészed?
  • Kedvenc kaja?
  • Kedvenc pia?
  • Sportolsz valamit?
  • Melyik városban laksz?
  • Hanyadikos vagy?

Neki küldeném tovább<3 :):
 ONE DIRECTION or the reality?











1 megjegyzés: